Энэтхэг улсын Дели хотноо 2017 оны 11 дүгээр сарын 9-нөөс 11-ний өдрүүдэд "Дээд боловсролын дээд хэмжээний чуулга уулзалт - 2017” болж өнгөрлөө
2017-11-30

Үүнд: Reva university Deepa R.M (deeparm@reva.edu.mn); ICT Academy B. Raghava Shinivasan (raghav@ictacademy.in); Sunsara groupwww.sunsaras.com; Institute of Public Enterprise (Dr. B. Sai Sailaja, www.ipeindia.org), Banasthali University (Aditya Shastri,adityashastri@banasthali.in), Chandigarh University (mandeep.singh@cumail.in), SmartEventZ: Jaspinder Bhatia (jaspinder.bhatia@brandappz.com), Sharda University Dr. Hari Shankar Shyam (harishankar.shyam@sharda.ac.in), Acharya Institutes Mr. Ganesh G (ganeshg@acharya.ac.in), Narsee Monjee Institute of Management Studies NMIMS Mr. Maju Jacob (maju.jacob@nmims.edu), оюутны зээлийн талаар: State Bank of India SBI Preeti Kataria (preeti.kataria@sbi.co.in), авъяасын эрэлд: EduShine Academic Search Kalpesh Banker (kalpesh@edushine.in), оюутны нийгэмшил, багаар ажиллах чадварыг хөгжүүлэх Mornis group Vishal Gupta (vishalgupta@mornis.in), оюутны үйлчилгээний талаар: Studenting Era Abhishek Dey (abhishek.dey@studentingera.com), боловсролын үйлчилгээний нэгдсэн портал үйлчилгээ: UniAgents www.uniagents.com; Indian Education Network Priya Gupta www.indiaeducationnetwork.com; цахим хаягдалыг устгах компани Karo Sambhav e-waste company www.karosambhav.com.             

 

Уулзалтанд БСШУСЯ-ны Инновацийн хэлтэсийн дарга Д.Жаргалмаа, МУИС-ийн Бизнесийн сургуулийн багш Н.Батнасан, Хувийн сургуулиудын консорциумын ерөнхийлөгч бөгөөд Техник технологийн сургуулийн захирал Б.Ганбат, “Дээд боловсролын шинэчлэлийн төсөл”-ийн дээд боловсролын мэргэжилтэн Н.Батчимэг нар оролцоод ирлээ. 

 

1Bb0L7TqLyUZwIm.jpg